Profesionalus svetainių kūrimas

Internetinė svetainė, kuri yra matoma ir pasiekiama internete, nebūtinai yra gera svetainė. Svetainių kūrimas susideda iš keleto pagrindinių etapų, kurių atlikimo kokybė turi didelę įtaką galutiniam rezultatui:

  • Tikslų ir rezultatų nustatymas – marketingo strategijos, įvaizdis internete, paslaugų ir prekių žinomumas. Tik gerai išanalizavus ir pasirinkus tikslus jūs galite tikėtis norimo rezultato.
  • Sistemos projektavimas – svarbūs žingsnis norint sukurti tinklapį, kuri Jums neštų ilgalaikę naudą. Kiekviena svetainė turi būti suprojektuota taip, kad ją būtų nesunku toliau vystyti ar plėsti. Technologijos greitai žengia į priekį, tad negalime būti tikri, jog dabar nereikalingas funkcionalumas Jums nebus aktualus po metų.
  • Dizaino kūrimas – dizainas yra piešiamas atsižvelgiant į iškeltus tikslus, tačiau geras rezultatas bus pasiektas jeigu bus laikomąsi papildomų taisyklių apie kurias galite perskaityti šiame puslapyje „Dizaino sprendimai
  • Programavimo darbai – dizaino susiejimas su turinio valdymo sistema, pastarosios programavimas ir konfigūravimas, funkcionalumo diegimas ir pildymas.
  • Testavimas – kiekvienas projektas turi sisteminių klaidų ar neatitikimų. Tad šis etapas ir skirtas tam, kad klientas išvystų nepriekaištingą rezultatą.

Turinio valdymo sistemos

Nespręskite apie internetinę svetainę tik iš jos dizaino, nes jis sudaro tik dalį galutinės projekto vertės. Svetainės architektūra, lankstumas ir turinio valdymo sistema yra nemažiau svarbūs rodikliai.

Šiuo metu praktiškai visose internetinėse svetainėse įdiegtos turinio valdymo sistemos. Jos skirtos tam, kad klientui pakeitus įmonės adresą, paslaugos aprašymą ar kontaktinę informaciją nereikėtų kreiptis į interneto svetainės kūrėjus ir prašyti jų pagalbos. Šis įrankis leidžia nesunkiai administruoti informaciją patiems. Turinio valdymo sistemos būna kelių tipų:

  1. Individualios svetainių turinio valdymo sistemos – kiekvienam projektui sukuriama unikali turinio valdymo sistema.
  2. Mokamos turinio valdymo sistemos – įmonės vysto savo turinio valdymo sistemas ir jas parduoda klientams.
  3. Atviro kodo turinio valdymo sistemos – nemokamos sistemos, kurias vysto ir tobulina programuotojų bendruomenės visame pasaulyje.

Kiekvienos šių sistemų privalumus ir trūkumus skaitykite „Turinio valdymo sistema“.

Svetainių kainos, darbų terminai ir garantijos? Apie visa tai – mūsų D. U. K.

CSS Design Awards CSS Awards
Sužinoti svetainės kainą!

Gaukite pasiūlymą per 12 valandų!

Užpildykite žemiau esančius laukus ir per 12 valandų su Jumis susisieksime bei pateiksime preliminarų komercinį pasiūlymą.
Pasirinkite svetainės tipą:
Pažymėkite reikalingus modulius ar paslaugas (unikalus dizainas ir turinio valdymo sistema įskaičiuoti):
Trumpas projekto aprašymas (neprivaloma):
Prašome užpildyti kontaktinę informaciją ir spauskite "Gauti pasiūlymą".
Įmonės pavadinimas:
Projekto biudžetas:
Jūsų telefonas *:
Jūsų el. paštas *:
Dėkojame už informaciją. Neužilgo su Jumis susisieksime, iki!