Tinklapių kūrimas – į ka reikia atkreipti dėmesį?

Šioje skiltyje rasite atsakymus į aktualius klausimus, kurie kyla daugumai ieškančių patikimos tinklapių kūrimo paslaugas teikiančios įmonės.

Žinodami:

  • Kokia internetinės svetainės kaina?
  • Kokia turinio valdymo sistema bus įdiegta Jūsų svetainėje?
  • Kokios tinklapių kūrimo garantijos?
  • Ar tinklapis bus sukurtas „nemokamai“?
  • Ar neprarasite iki šiol turėtų pozicijų „Google“ paieškos rezultatuose?

Galėsite pasirinkti tinkamiausią partnerį, kuris pateisins Jūsų lūkesčius.

Kokia turinio valdymo sistema (TVS) bus diegiama Jūsų projektui?

Jeigu tai individuali, paslaugos tiekėjo sukurta turinio valdymo sistema, tuomet Jūs neišvengiamai prisirišate prie šios kompanijos ir jos kainų politikos, kadangi niekas daugiau negalės padėti Jums vystyti ar atnaujinti tokį projektą, kurio TVS išmano vienintelė, galbūt rytoj nebeegzistuosianti įmonė. Dėl šios priežasties kiekvienam internetiniam tinklapiui mes diegiame „Wordpress“, populiariausią pasaulyje atviro kodo TVS. Ji yra nemokama, nuolat atnaujinama ir tobulinama gausios programuotojų bendruomenės. Šia TVS lengvai gali išmokti naudotis kiekvienas, todėl galite būti tikri, kad internetinės svetainės turinį ateityje galėsite nesunkiai atnaujinti patys be programuotojų pagalbos.

Ar tinklapis bus sukurtas nemokamai, o Jums tereikės mokėti tik už jos talpinimą serveryje?

Norime atkreipti dėmesį į pigias interneto svetaines kuriančias ir siūlančias įmones. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad viską gausite greitai, gerai ir nemokamai. Tačiau tokių įmonių siūlomi svetainės talpinimo serveryje mokesčiai vidutiniškai kelis kartus viršija rinkos kainą. Taigi, pasirašę ilgalaikę sutartį Jūs gaunate ne tik žemos kokybės produktą, bet įsipareigojate už jį mokėti gerokai daugiau nei jis vertas be galimybės pakeisti susidariusią situaciją. Todėl net ir įtemptai galvodami apie įmonės biudžetą nepamirškite faktų, aiškiai pabrėžiančių ilgalaikės investicijos naudą.

Ar bus išsaugotos Jūsų senosios svetainės pozicijos Google ir kitose paieškos sistemose?

Kiekvienas tinklapis ir atskiri jo puslapiai turi savo reitingą paieškos sistemose. Šiuos reitingus prarasite, jeigu naujosios svetainės nesujungsite su ankstesne. Kadangi grįžti į buvusias pozicijas Google sistemoje užtruksite gerokai ilgiau, iš anksto numatykite kelias papildomas dienas internetinės svetainės kūrimui ir Jums neteks vėliau skirti papildomų mėnesių turėtų pozicijų atsikovojimui.

CSS Design Awards CSS Awards
Sužinoti svetainės kainą!

Gaukite pasiūlymą per 12 valandų!

Užpildykite žemiau esančius laukus ir per 12 valandų su Jumis susisieksime bei pateiksime preliminarų komercinį pasiūlymą.
Pasirinkite svetainės tipą:
Pažymėkite reikalingus modulius ar paslaugas (unikalus dizainas ir turinio valdymo sistema įskaičiuoti):
Trumpas projekto aprašymas (neprivaloma):
Prašome užpildyti kontaktinę informaciją ir spauskite "Gauti pasiūlymą".
Įmonės pavadinimas:
Projekto biudžetas:
Jūsų telefonas *:
Jūsų el. paštas *:
Dėkojame už informaciją. Neužilgo su Jumis susisieksime, iki!